Portretfoto bisschop Van den Hende
Foto: Bisdom Rotterdam
De afgelopen tijd kwam van verschillende parochies het verzoek om een portretfoto van bisschop Van den Hende. Mede naar aanleiding van de verspreiding van het portret van paus Leo XIV vorig jaar vroegen parochies een nieuwe foto van de bisschop om in de sacristie op te hangen. Ook van religieuzen kwam dit verzoek.
Het bisdom stelt drie foto’s van de bisschop beschikbaar. Parochies kunnen deze downloaden via de beeldbank op de bisdomwebsite. Zij kunnen zelf een keuze maken en de foto in het door hen gewenste formaat af laten drukken.
Ook parochiebladen en parochiewebsites kunnen de foto’s gebruiken, met de juiste vermelding van de fotocredit. Dit is ofwel “Foto: Ramon Mangold” ofwel “Foto: Bisdom Rotterdam”. Deze informatie is opgenomen in de bestandsnaam van de foto’s na het downloaden.
De portretfoto’s van de bisschop worden beschikbaar gesteld in het jubileumjaar 70 jaar bisdom Rotterdam. In dit jaar is Mgr. Van den Hende twintig jaar bisschop (2006-2026), waarvan vijftien jaar bisschop van Rotterdam (2011-2026). De bisschop is dit jaar vijfendertig jaar priester (1991-2026).